Відділ освіти

Обухівської райдержадміністрації

ТРИПІЛЬСЬКА

ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТ.

НАКАЗ

“22” лютого 2016 року № 13-О

с. Трипілля

Про утворення системи

цивільного захисту і

організацію цивільного

захисту

Відповідно до вимог Закону «Про Цивільну оборону України» від 03 лютого 1993 року з доповненнями, «Положення про Цивільну оборону України», затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 10.05.1994 р. № 299, Закону України «Про захист населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру», Постанови КМУ від 03.07.1998 року № 1198 «Про єдину державну систему запобігання і регулювання на надзвичайні ситуації техногенного та природного характеру», наказу Департаменту освіти, науки та молоді Київської обласної державної адміністрації від 12.02.2013 № 44 «Про основні заходи цивільного захисту» та з метою створення і управління цивілізації і території Трипільської ЗОШ І-ІІІ ступеня від наслідків аварій, катастроф техногенного, екологічного природного та військового характеру,

НАКАЗУЮ:

1. Обов’язки начальника цивільного захисту Трипільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів згідно ст. 3 п. 2 Закону України покласти на директора школи Давидюк Н.І.; заступником начальника Цивільного захисту призначити заступника директора з навчально-виховної роботи Кухарчук Р.В.; помічником начальника штабу Цивільного захисту призначити заступника директора з виховної роботи Буренко К.І.

2. Безпосереднє керівництво виконанням завдань Цивільного захисту, діями її органів управління та сил під час надзвичайних ситуацій, а також відповідальність за їх виконання покласти на штаб Цивільного захисту і керівний склад Трипільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

3. Начальнику штабу Цивільного захисту разом з помічниками в місячний термін відпрацювати План дій органів управління та сил Цивільного захисту Трипільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів щодо запобігання і ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, функціональні обов’язки керівного складу.

4. Для виконання завдань Цивільного захисту створити невоєнізовані формування у складі:

- ланку пожежегасіння 3 чол.: командир Миколенко В.В., пожежні Чигирин Н.М., Бережняк О.М.;

- санітарний пост 3 чол.: командир Бельдій Н.Ю., санітари Василенко Ю.І., Іванченко Н.В. ;

- ланку охорони громадського порядку 3 чол.: командир Погребняк Н.Ф., охоронники Лойко С.М., Новохатько І.В.

5. Основний «Пункт управління» при виникненні надзвичайних ситуацій створити в кабінеті директора, запасний «Пункт управління» в кабінеті заступника директора з виховної роботи.

6. Створити матеріальні запаси медичних, матеріально-технічних ресурсів, засобів індивідуального захисту, зв’язку, розвідки, які необхідні на випадок виникнення надзвичайних ситуацій.

Відповідальна за створення матеріальних запасів школи Кривуценко В.Д.

7. Оповіщення керівного складу Цивільного захисту, робітників та службовців про загрозу або виникнення надзвичайних ситуацій техногенного, природного, екологічного та воєнного характеру покласти на секретаря Невмержицьку В.В.

8. Заступнику начальника Цивільного захисту в трьохмісячний термін розробити евакуаційні документи об’єкта згідно методичних рекомендацій з евакозаходів МНС України від 06.09.2004 р.

9. Вимоги цього наказу довести до всіх робітників під розпис.

10. Контроль за виконанням вимог наказу залишаю за собою.

Кiлькiсть переглядiв: 210

Коментарi