• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Дистанційне навчання

ТРИПІЛЬСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ

ОБУХІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

НАКАЗ

17 березня 2020 року № 16-О

с. Трипілля

Про запровадження дистанційної

роботи на період карантину

Відповідно до ст. 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року № 211 «Про запобігання поширенню на території України корона вірусу COVID-19», розпорядження Київської обласної державної адміністрації від 16 березня 2020 року № 148 «Про дистанційну роботу на період карантину», на виконання протокольного рішення Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 10 березня 2020 року № 2, департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації від 17 березня 2020 року № 69 «Про організаційні заходи для запобігання поширенню коронавірусу COVID-19», наказу відділу освіти, молоді та спорту від 17 березня 2020 року № 90-О «Про запобігання поширенню на території Обухівського району коронавірусу COVID-19», а також з метою забезпечення санітарно-епідеміологічного благополуччя працівників стосовно стабілізації епідеміологічної ситуації, спричиненої коронавірусом COVID-19,

НАКАЗУЮ:

1. Адміністрації школи:

1.1. визначитися щодо наявності технічної та практичної можливості запровадження на період з 17 березня по 03 квітня 2020 року здійснення вчителями роботи дистанційно в режимі віддаленого доступу з використанням електронних засобів комунікації та технологій;

1.2. проінформувати працівників, для яких може бути запроваджена дистанційна форма роботи, про необхідність дотримання Правил внутрішнього службового та трудового розпорядку, а саме:

- перебувати на постійному мобільному зв’язку;

- систематично перевіряти електронну пошту та оперативно відповідати на листи;

- виконувати впродовж робочого часу посадові обов’язки у повному обсязі.

1.3. Керівнику закладу, Давидюк Н.І. та заступнику директора з НВР, Кухарчук Р.В., забезпечити організацію виконання та контроль за дотриманням вимог цього наказу.

2. Завгоспу школи, Терпило Л.М., організувати технічний персонал в режимі чергування з проведенням профілактичних і протиепідемічних заходів.

3. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

Директор школи Н.І.Давидюк

Кiлькiсть переглядiв: 300

Коментарi