НАКАЗ

Про підсумки проведення І та ІІ етапів

Всеукраїнських учнівських олімпіад

у 2014/2015 навчальному році

На виконання наказу Міністерства освіти і науки України від 08.08.2014 № 918 «Про проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад і турнірів з навчальних предметів у 2014/2015 навчальному році» та відповідно до Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади, турніри, конкурси з навчальних предметів, конкурси-захисти науково-дослідницьких робіт, олімпіади зі спеціальних дисциплін та конкурси-захисти науково-дослідницьких робіт, олімпіади зі спеціальних дисциплін науки, молоді та спорту України від 22.09.2011 № 1099, зареєстрованого у Міністерстві юстиції 17.11.2011 за № 1318/20056, наказу департаменту науки і освіти Київської обласної державної адміністрації від 19.09.2014 за № 257 на основі наказу відділу освіти Обухівської РДА № 115-О від 19.09.2014 р., наказу по Трипільській ЗОШ І-ІІІ ступенів від 01.10.2014 р. № 105-О з метою пошуку, підтримки та розвитку творчого потенціалу обдарованої молоді.

В Трипільській ЗОШ І-ІІІ ст. з 06.10.2014 по 21.10.2014 р. проводився І етап олімпіад. Всього в олімпіадах прийняли участь 122 учні. З них 43 учні зайняли перші місця, 39 – другі місця, 84 учні – треті місця. Учні-переможці І етапу приймали участь у ІІ етапі олімпіад.

Учасниками ІІ етапу стали:

Лемешко Олексій – учень 6 класу;

Клен Владислав – учень 7 класу;

Єлісеєв Олександр, Стрілець Марина, Рудик Дарина – учні 8 класу;

Гладуш Роман, Крюк Назар, Ігнатуша Олександр, Анатоліті Сніжана – учні 9 класу;

Лук’янчук Влада, Шкута Марина, Щуренко Петро, Канабас Денис – учні 10 класу;

Нелепенко Ярина, Кожухар Таїсія, Бобовський Богдан, Біров Артур, Удод Аліна, Остапенко Анна – учні 11 класу.

Найактивнішими учасниками ІІ етапу олімпіад стали: Лук’янчук Влада (прийняла участь у 6 олімпіадах), Єлісеєв Олександр, Анатоліті Сніжана, Клен Владислав, Щуренко Петро, Кожухар Таїсія (прийняли участь у 3 олімпіадах).

Результативність участі учнів школи в ІІ етапі олімпіад висока.

І місце посіли:

Шкута Марина ( 10 клас) з фізики (вчитель Шкута Г.В.),

Лук’янчук Влада та Канабас Денис (10 клас) з хімії (вчитель Кухарчук Р.В.),

Бобовський Богдан (11 клас) з хімії (вчитель Кухарчук Р.В.),

Шкута Марина (10клас) з астрономії (вчитель Шкута Г.В.),

Щуренко Петро (10 клас) з географії (вчитель Анопрієнко Л.М.).

ІІ місце посіли:

Лук’янчук Влада (10 клас) з біології (вчитель Анопрієнко Л.М.),

Удод Аліна (11 клас) з української мови (вчитель Лойко С.М.),

Остапенко Анна (11 клас) з фізики (вчитель Шкута Г.В.),

Анатоліті Сніжана (9б клас) з англійської мови (вчитель Шаталова Н.В.),

Кожухар Таїсія (11 клас) з астрономії (вчитель Шкута Г.В.),

Ігнатуша Олександр (9а клас) з хімії (вчитель Кухарчук Р.В.),

Нелепенко Ярина (11 клас) з екології (вчитель Анопрієнко Л.М.).

ІІІ місце посіли:

Клен Владислав (7 клас) з фізики (вчитель Шкута Г.В.),

Анатоліті Снажана (9б клас) з історії (вчитель Нелепенко Т.М.),

Біров Артур (11 клас) з історії (вчитель Нелепенко Т.М.),

Щуренко Петро (10 клас) з математики (вчитель Співак О.І.),

Кожухар Таїсія (11 клас) з математики (вчитель Шкута Г.В.),

Найкращий рівень знань показали:

Шкута М. – 2 перших місця; Бобовський Б. – 1 перше місце; Лук’янчук В. – 1 перше та 1 друге місця; Канабас Д.- 1 перше місце; Щуренко П. – 1 перше місце, 1 друге та 1 третє місця.

В загальному учні вибороли: 6 перших місць; 8 – других місць; 5 – третіх місць.

Слід відмітити результативну роботу вчителів. Так, Шкута Г.В. підготувала 2 переможці та 4 призера; Кухарчук Р.В. – 3 переможці та 1 призер; Анопрієнко Л.М. – 1 переможця та 2 призерів; Нелепенко Т.М. – 2 призера; Лойко С.М. – 1 призера; Співак О.І. – 1 призера; Шаталова Н.В.- 1 призера.

Виходячи з вищесказаного

НАКАЗУЮ:

1. Оголосити подяку учням Шкуті Марині, Бобовському Богдану, Лук’янчук Владі, Канабасу Денису, Щуренку Петру за перемогу в ІІ етапі олімпіад.

2. Оголосити подяку вчителям Кухарчук Р.В., Шкуті Г.В.,Анопрієнко Л.М., Лойко С.М., Нелепенко Т.М., Шаталовій Н.В., Співак О.І. за підготовку переможців та призерів ІІ етапу олімпіад.

3. Відмітити учнів-призерів ІІ етапу олімпіад Анатоліті С., Удод А., Кожухар Т., Остапенко А., Ігнатушу О., Нелепенко Я., Бірова А..

4. Вчителям української мови та літератури, англійської мови, історії та математики слід звернути увагу на малу кількість призових місць на ІІ етапі олімпіад, проаналізувати причини таких показників.

5. Контроль за виконанням даного наказу покласти на заступника директора з навчально-виховної роботи Кухарчук Р.В.

Таблиця показників перших та призових місць

на ІІ етапі олімпіад з базових предметів

учнів Трипільської ЗОШ І-ІІІ ступенів

Предмети

І місце

ІІ місце

ІІІ місце

Біологія

-

Лук’янчук В. 10 кл

-

Фізика

Шкута М. 10 кл

Щуренко П. 10 кл,

Остапенко А. 11 кл

Клен В. 7 кл

Українська мова

-

Удод А. 11 кл

-

Англійська мова

-

-

Анатоліті С. 9б кл

Історія

-

-

Анатоліті С. 9б кл, Біров А. 11 кл

Математика

-

-

Щуренко П. 10 кл, Кожухар Т. 11 кл

Екологія

-

Нелепенко Я. 11 кл

-

Хімія

Лук’янчук В. 10 кл, Канабас Д. 10 кл,

Бобовський Б. 11 кл

Ігнатуша О. 9а кл

-

Астрономія

Шкута М. 10 кл

Кожухар Т. 11 кл

-

Географія

Щуренко П. 10 кл

-

-

Кiлькiсть переглядiв: 30

Коментарi